Konferencja BioMedTech Silesia

AKTUALNOŚCI

plik foto id: 1400002565

XX Medical Robots Conference

9.12.2022r. ZABRZE
POLAND

ISMR ACADEMY

10.12.2022r. ZABRZE
POLAND

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową, już XX Konferencję Roboty Medyczne.

W swojej formie oryginalna: konferencja dla wszystkich grup wiekowych, hobbystów, uczniów i profesjonalistów - budująca mosty pomiędzy wynalazcami, nauką a służbą zdrowia i przedsiębiorcami.

Zabrzańskie konferencje należą do najstarszych cyklicznych konferencji poświęconych robotyce medycznej na świecie, obejmujących wszelkie aspekty naukowe i inżynierii medycznej związane z tą dziedziną.

Planujemy specjalną sesję poświęconą ofercie i efektom projektu DIH Healthcare Robotics.

Forum jest formą dyskusji, panelu, w którym poruszamy tematy związane z edukacją, ekonomią, badaniami i wdrożeniami, produkcją, rynkiem robotów medycznych, rozmawiamy z głównymi aktorami tych scen – naukowcami, wynalazcami, przedsiębiorcami, politykami, finansistami, instytucje wspierające przedsiębiorców.

Następnego dnia spotykamy się w zupełnie innej atmosferze AKADEMII, rozważając z mistrzami różnych nauk humanistycznych, psychologami, artystami, projektantami – aby porozmawiać o tym, czym powinny być roboty, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, oczekiwaniom społecznym … czyli w sobotę – w luźniejszej atmosferze Mistrz-Uczeń.

Serdecznie zapraszam KAŻDEGO, kto tworzy roboty lub chce z nich korzystać, ludzi, i wszystkich tych dla których przyszłość medycyny wspomaganej technologicznie robotami w diagnostyce, terapii, rehabilitacji, w szpitalu, w domu i w drodze nie jest obojętna..

Nie może Ciebie zabraknąć! Serdecznie zapraszam. Czekam na zgłoszenia (nawrat@frk.pl)

Uczestnictwo albo w formie "jestem obecny na miejscu" albo przez platformę Zoom. Można też nagrać prezentację i nam ją przesłać. Język polski lub angielski.

plik foto id: 1400004049