Konferencja BioMedTech Silesia

GALERIE

2019 - Konferencja - PROFESJONALNA

5 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna, XVI konferencja naukowa „BioMedTech Silesia”, poświęcona postępom bioinżynierii i biotechnologii medycznej. Organizowana przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi konferencja jest  jedyną w swojej oryginalnej formule okazją do wymiany doświadczeń hobbystów i profesjonalistów, uczniów, seniorów i naukowców, którzy zajmują się technicznymi, biologicznymi i medycznymi aspektami ratowania ludzkiego życia i zdrowia.

W sesji JUNIOR przedstawiono 73 prezentacje, w tym: 9 w kategorii gimnazjum, 9 w kategorii liceum, 39 w kategorii studenckiej oraz 16 w sesji profesjonalnej. Gościliśmy wspaniałych gości, którzy przedstawili prezentacje wprowadzające dla poszczególnych sesji: dr n. med. Emilia Grzęda Laboratorium Nauki i Zabawy Supeł w Suchym Lesie, Publicznego Liceum Ogólnokształcąceg im. R. Strzałkowskiego w Poznaniu, „HARMONIA” Prywatnej Szkoły Podstawowowj Montessori w Poznaniu, która przedstawiła referat „Neuromity w edukacji”, oraz dr hab. n. med. Tadeusz Morawiec z Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Katedry i Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który przedstawił prezentację „Indywidualne implanty stomatologiczne”.

W trakcie konferencji publiczność oraz jury konferencji wybrało swoim zdaniem najciekawszą pracę sesji gimnazjum, liceum oraz studenckiej. Lista laureatów w zakładce NAGRODY.

Dziękujemy gościom i uczestnikom konferencji, partnerom i współorganizatorom, a także prowadzącym poszczególne sesje.

GALERIE FOTOGRAFII Z KONFERENCJI

Autor fotografii: Mariusz Jakubowski